Naujienos

Aureart tapybos studijos darbų paroda

2020 10 09

AUREART TAPYBOS STUDIJOS DARBŲ PARODA

Š.m. spalio 9 d. 17:15 val. kviečiame į „Aureart tapybos studijos“ darbų parodos atidarymą Gargždų krašto muziejuje (adresas Sodo g. 5).

Vienerių metų sukaktį švenčianti studija kviečia tapyti suaugusius ir vaikus. Anot studijos įkūrėjos Aurelijos Valutytės-Slavinskienės, tapyti gali kiekvienas, nes per potėpius ir spalvas kiekvienas atranda save bei savo galimybes.

„Aureart tapybos studija“ skirta tiems, kas ieško gerų emocijų, pažinimo ir gražaus prisiminimo, tapyto savo paties rankomis. Priimami visi norintys, be patirties ir turimų žinių. Čia kuriama tai, ką įsivaizduojame, jaučiame, svajojame! Tapoma akrilu ant drobės, piešiama su minkšta pastele. Dailininkės pagalba kiekvienas dalyvis improvizuoja norima tema, žingsnis po žingsnio susikuria savo paveikslą.

Per šiuos metus edukacijose apsilankė dalyviai iš Vilniaus, Klaipėdos, Mažeikių, Kretingos, Šilalės, Gargždų ir aplinkinių rajonų. Tapymo meno ėmėsi įvairių profesijų atstovai: ekonomistai, inžinieriai, aplinkosaugos atstovai, gydytojai, medicinos sesutės, konditerės, transporto vadybininkės, fotografės, grafikos dizainerės, mokytojos, administratorės, iš grožio paslaugų, nemažai socialinių darbuotojų.

Parodoje eksponuojami šių lankytojų pirmą kartą nutapyti darbai, kai kurių drobėse – tęsinys pirmųjų užsiėmimų, kurie tapo laisvalaikio forma ir jo praleidimo būdu.

Paroda veiks iki lapkričio 3 dienos.


0001_0_1602226140-11e21f5c8bf0943a3ed36c38c3b82104.jpg

Naujienų prenumerata

Kontaktai Darbo laikas Renginiai Bilietų kainos