Užsiėmimas skirtas Vasario 16-ajai

Skirta: 6 – 12 klasių moksleiviams.

Užsiėmimo trukmė: 45 min.

Edukacinis užsiėmimas skirtas Vasario 16 d. paminėti „Lietuvos Nepriklausomybės akto signatarai – Jurgis Šaulys ir Antanas Smetona“.

Mūsų istorija turtinga svarbiomis, pasididžiavimo vertomis ir minėtinomis datomis, tačiau dalis jų yra ne šiaip sau garsios, bet atraminės, pamatinės. Būtent tokia yra Vasario 16-oji – diena, labai reikšminga kiekvienam lietuviui, žinančiam ir gerbiančiam savo šalies praeitį. Taigi, 1918 metų vasario 16-oji, lemtinga mūsų dabarčiai ir ateičiai.

Todėl, šios edukacijos tikslas – pristatyti 1918 m. vasario 16 d. Lietuvos Nepriklausomybės akto reikšmę ir dvi su  aktu susijusias, svarbias Lietuvai ir Klaipėdos rajonui asmenybes – pirmąjį Lietuvos Respublikos Prezidentą, Nepriklausomybės akto signatarą Antaną Smetoną bei pirmąjį Lietuvos Respublikos diplomatą, Nepriklausomybės akto signatarą, surašiusį aktą – Jurgį Šaulį. 

Kad geriau pažintų istorines asmenybes ir įsimintų Vasario 16-osios akto reikšmę, edukacijos dalyviai susiskirsto į dvi komandas – Antano Smetonos ir Jurgio Šaulio, pateiktomis priemonėmis, kūrybiškai pristato atstovaujamą istorinę asmenybę, dalyvauja viktorinoje ir varžosi dėl prizinės vietos.

Užsiėmimo kaina - 1 Eur vaikui.

Adresas: Sodo g. 5, Gargždai.

 


Galerija


Naujienų prenumerata

Kontaktai Darbo laikas Renginiai Bilietų kainos